Field    Historisk    Medeltid    Pistol    Pneumatiskt    Sporting  

2021
SM tavla ute
(Visby)

2020
3D-SM
(Järna)

2019
SM inomhus
(Tyresö)

Gutars stora armborsttävling
(Visby)

SM medeltid ute
(Visby)

3D SM
(Järna)

VM i Tyskland
(Ennigerlloh)

VM matchplay
(Ennigerloh)

2018
Postal indoor WC
(Världen)

SM inomhus
(Tyresö)

Rutejakten
(Rute)

SM ute medeltid
(Visby)

2017
Gutars stora armborsttävling
(Visby)

SM utomhus medeltid
(Visby)

3D-tävling i Rute
(Rute)

Inomhus SM
(Göteborg)

2016
World postal indoor championship
(Världen)

SM inomhus
(Södertälje)

3D SM
(Rute)

Foresttävling II i Sjörydet Gimmarp
(Gimmarp)

SM Utomhus Medeltid
(Visby)

Gutars open
(Visby)

2015
Gutars stora armborsttävling
(Visby)

VM - Matchplay medeltid
(Fort Lauderdale)

VM -Forest medeltid
(Fort Lauderdale)

VM - tavla medeltid
(Fort Lauderdale)

3D Sm
(tyresö)

InomhusSM
(Tyresö)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

2014
3D-SM
(Danderyd)

5th WCSA World Indoor Postal Championships
(-)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

SM inomhus
(Tyresö)

Armborst SM
(Visby)

Gutars stora armborsttävling
(Visby)

2013
VM -Target event
(Visby)

VM - Matchplay
(Visby)

Gutars stora armborsttävling
(Visby)

SM-utomhus
(Visby)

VM - forest
(Rute)

2012
Post-VM
(Tyresö/världen)

SM
(Tyresö)

Gutars stora armborsttävling
(Visby)

SM utomhus
(Visby)

3D-SM
(Tyresö)

Inomhustävling i GBK
(Gävle)

2011
Inomhus SM
(Tyresö)

Rutejakten
(Rute)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

3D-SM
(Korsberga)

SM utomhus
(Visby)

Råttjakten
(Rute)

2010
Gutars stora armborsttävling
(Visby)

SM-utomhus
(Visby)

3D i MTV-lägret
(Visby)

Rute JagaR ute
(Rute)

GAK klubbtävling
(Göteborg)

3rd WCSA 3D WC
(Kungsängen)

Inomhustävling GBK
(Gävle)

LADA-cup VII
(Visby)

Råttjakten
(Rute)

Post VM (provtävling)
(Tyresö)

Innomhus SM
(Tyresö)

3D-SM
(Gävle)

2009
SM inomhus
(Visby)

3D-SM
(Brunna)

Taveltävling i Brunna
(Brunna)

Råttjakten (KM GAF)
(Rute)

LADA-cup
(Bro)

SM utomhus
(Visby)

SCA-lägret
(Visby)

2008
LADA-cup V
(Bro)

i-SM
(Hässleholm)

Swedish Open 2008
(Göteborg)

SM 2D/3D
(Anderstorp)

Jakt i Brunna
(Kungsängen)

SCA
(Visby)

SM-Utomhus
(Visby)

Taveltävling i Brunna
(Kungsängen)

2007
SM (utomhus)
(Visby)

Armborsttävling SCA
(Visby)

Jakt på Hästmuren
(Gävle)

SM (innomhus)
(Göteborg)

Hästmuren
(Gävle)

VM i 3D
(Korsberga)

Lada-cup IV
(Bro)

Swidish Open
(Göteborg)

2006
Jakt på Djurö
(Djurö)

SM (utomhus)
(Visby)

Lada-cup III
(Bro)

Armborsttävling på Djurö
(Djurö)

2005
Lada-cup II
(Bro)

Armborsttävling under MTV
(Visby)

2004
Armborsttävling under MTV
(Visby)

Lada-cup I
(Bro)

2003
Armborsttävling under MTV
(Visby)

2002
Armborsttävling under MTV
(Visby)

2001
Armborsttävling under MTV
(Visby)

2000
Armborsttävling under MTV
(Visby)

1999
Armborsttävling under MTV
(Visby)

1998
Armborsttävling under MTV
(Visby)

1997
Armborsttävling under MTV
(Visby)