Field    Historisk    Medeltid    Pistol    Pneumatiskt    Sporting  

2019
Stolpskottet
(Danderyd)

SM BPR 2019
(Stockholm)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

Göteborgs öppna mästerskap
(Göteborg)

SM inomhus
(Tyresö)

2018
SM utomhus Sporting
(Borlänge)

KM GAK
(Göteborg)

Vinterserien 2018:II
(Sjörrydet)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

Vinterserien 2018:III
(Sjörrydet)

Taveltävling
(Sjörrydet)

SM BPR
(Danderyd)

EM forest
(Pärnu)

Rutejakten
(Rute)

SM inomhus
(Tyresö)

Gothenburg open
(Göteborg)

Postal indoor WC
(Världen)

EuroCup
(Ennigerloh)

Gothenburg Open
(Göteborg)

Postal WC BPR
(Världen)

Postal BPR WC
(Världen)

2017
Europacup i Tyskland
(Tyskland)

WM Strathalbyn
(Strathalbyn)

Vinterserie del3
(Gimmarp)

Taveltävling
(Gimmarp)

Vinterserien del IV
(Gimmarp)

Vinterserien Totalsammanställning
(Glimmarp)

SM BPR
(Lemmhult)

Inomhus SM
(Göteborg)

Vinterserie del 2
(Gimmarp)

SM tavla utomhus
(Lemnhult)

3D SM
(Lemmhult)

3D tävling i Rute
(Ruta)

3D SM
(Korsberga)

Klubbtävling
(Lemmhult)

VM Forest-bushl Strathalbyn
(Strathalbyn)

VM matchplay (standard) Strathalbyn
(Strathalbyn)

WM Matchplay (free) Strathalbyn
(Strathalbyn)

Vinterserien 2018:1
(Sjörrydet)

2016
World postal World BPR championship
(Världen)

Foresttävling i Sjörydet Gimmarp
(Gimmarp)

Foresttävling II i Sjörydet Gimmarp
(Gimmarp)

BPR 100 i Lemmhult
(Lemmhult)

Forest WCSA
(Portugal)

3D-VM
(portugal)

SM Ute Sporting
(Göteborg)

3D SM
(Rute)

SM inomhus
(Södertälje)

GAK:s vänskapstävling inomhus
(Göteborg)

SM BPR
(Lemnhult)

Foresttävling III i Sjörydet Gimmarp
(Gimmarp)

Sw open
(Göteborg)

Sw Open
(Göteborg)

World postal indoor championship
(Världen)

Vinterserie del 1
(Gimmarp)

2015
VM - Tavla -Sporting Free+Std
(Fort Lauderdale)

SM utomhus
(Göteborg)

Inomhus SM
(Tyresö)

VM - Forest sporting Free+Std
(Fort Lauderdale)

Vm - Matchplay sporting Std
(Fort Lauderdale)

SM BPR
(Lemnhult)

Gothenburg Open championship
(Göteborg)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

VM - Matchplay Sporting Free
(Fort Lauderdale)

ICF - BenchProne
(Fort Lauderdale)

ICF - Inomhus Sporting Std
(Fort Lauderdale)

ICF - 3D sporting Free+Std
(Fort Lauderdale)

3D SM
(Tyresö)

2014
5th WCSA World Indoor Postal Championships
(-)

Kalvsjöjakten
(Lemmhult)

Klubbtävling Highlanders
(lemmhult)

Kalvsjöjakten
(Lemmhult)

Swedish open
(Lemmhult)

SM inomhus
(Tyresö)

Göteborgs öppna
(Göteborg)

SM BPR
(Korsberga)

3D-SM
(Danderyd)

2013
VM -Matchplay
(Visby)

VM -Matchplay Juniorer
(Visby)

VM - Forest
(Rute)

Utomhus-SM
(Lammhult)

Skogsrundan
(Lammhult)

Kalvsjöjaktan
(Kalvsjö)

SM inomhus
(Göteborg)

VM - target event
(Visby)

SM 3D
(Lemnhult)

Franks Open
(Göteborg)

2012
SM
(Tyresö)

Vintertävling
(Herrestad)

3D-SM
(Tyresö)

SM
(Göteborg)

BPR-Primo
(Göteborg)

Junior-SM
(Göteborg)

Riksmästerskapet i BPR600/70
(Lemnhult)

Post-VM
(Tyresö/världen)

Vintertävling / SmAS KM
(Lammhult)

2011
3D-SM
(Korsberga)

SM utomhus
(Rute)

Råttjakten
(Rute)

KM SmAS
(Korsberga)

Rutejakten
(Rute)

Inomhus SM
(Tyresö)

2010
GAK klubbtävling
(Göteborg)

3rd WCSA 3D WC
(Kungsängen)

Ruet JagaR ute
(Rute)

Göteborgs öppna inomhus
(Göteborg)

Innomhus SM
(Tyresö)

3D-SM
(Gävle)

LADA-cup VII
(Visby)

Post VM (deltävling 2/2)
(Tyresö)

Göteborgsmästerskapen
(Göteborg)

World Indoor postal championship
(World)

2009
LADA-cup VI
(Bro)

SM inomhus
(Visby)

3D-SM
(Brunna)

Taveltävling i Brunna
(Brunna)

Råttjakten (KM GAF)
(Rute)

SM (utomhus)
(Göteborg)

2008
i-SM
(Hässleholm)

Taveltävling i Brunna
(Kungsängen)

Jakt i Brunna
(Kungsängen)

SM i 2D/3D
(Anderstorp)

Swedish Open 2008
(Göteborg)

SM i 2D/3D (junior)
(Anderstorp)

2007
SM (inomhus)
(Göteborg)

VM i Lemmhult
(Korsberga)

Swedish Open
(Göteborg)